Dom Ligota
Ligota, dolnośląskie
- 1 190 000 zł
- 166 m²
- 7 168,67 zł/m²
Szymon Kuczyński
Skontaktuj się
Dom Ligota
Ligota, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Dom Ligota
Zaktualizowane: 19 maja 2026
1 190 000 zł 166 m² 7 168,67 zł/m²
dom wolnostojący
4
1 063 m²
garaż
2014
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
1 063 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2014Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 190 000 zł (7 168,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 166 m² (133 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2014
- technika budowy: ytong; materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 1 063 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Media: prąd; ogrzewanie: gazowe, piec
- Internet
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: INSULA, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: NSK-DS-1624
Lokalizacja
- Adres: Ligota, Trzebnica, trzebnicki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych
Opis nieruchomości
Nowoczesny dom parterowy w stylu śródziemnomorskim - 7 km od Trzebnicy, blisko lasu!
Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni całkowitej 166 m² (wraz z garażem), położony w cichej i spokojnej miejscowości, zaledwie 7 km od Trzebnicy. Idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość natury - w sąsiedztwie lasu, z doskonałym dojazdem do miasta. (...)
696 075...
696 075 404